DOPRAVA ZDARMA při objednávce nad 1000 Kč!
Možnost vyzvednutí objednávek v kamenné prodejně v Praze.

O nás

Okouzlující ženich a perfektní doplňky pro veselku i všední den jsou nedílnou součástí portfolia rodinného podniku Brinkleys. Vytváříme naši standardní nabídku barev a vzorů s velkou vášní, abychom splnili přání každého zákazníka. Děláme to, v co věříme a tím vznikají jedinečné produkty s nejvyšší kvalitou pro Váš nejkrásnější den v životě.

 

Všechny doplňky a vesty jsou vyráběny výhradně v německých manufakturách a s každým výrobkem BRINKLEYS Germany získáváte jedinečný produkt. Vysoce kvalitní příze, nejlepší látky a nejjemnější podšívky pocházejí od důkladně vybraných a pravidelně navštěvovaných tkalcovských závodů v Itálii a Německu. S naší filozofií Vám nabízíme jedinečnou kvalitu, odpovědnost k našim zaměstnancům v Německu a v Evropě a odpovědnost k životnímu prostředí.

 

Značku BRINKLEYS Germany najdete pouze ve vybraných specializovaných prodejnách pánské konfekce a svatebních salonech. V kontaktech najdete svého nejbližšího odborného prodejce, kde najdete celou naši širokou nabídku včetně limitovaných vzorků a tkanin.