DOPRAVA ZDARMA při objednávce nad 1000 Kč!
Možnost vyzvednutí objednávek v kamenné prodejně v Praze.

Jak se obléct na svatbu ?

Svatba je Váš důležitý den. Pro někoho jednou za život, pro někoho víckrát. Důležité ale je, cítit se v tento den dobře a pohodlně. Proto je třeba volit takový outfit, který Vám bude perfektně sedět, bude pohodlný, prodyšný a samozřejmě sladěný s nevěstou. 

Nejen pro ženicha je důležitý dobře padnoucí a hlavně pohodlný oblek (O smokingu nepřemýšlejte, není na svatbu společensky vhodný, jedná o večerní oděv). 

Další důležitá část svatebního outfitu je košile - ta by měla být také pohodlná a prodyšná. 100% bavlna s nežehlivou úpravou je ideální výběr. Většinou se volí bílá nebo smetanová barva (podle šatů nevěsty). Svatební košile by měla mít skrytou légu (skryté knoflíčky) a manžety by měli mít možnost zapnutí na manžetové knoflíčky.

A chcete-li být pravý gentleman, nesmí Vám chybět svatební vesta. 

Vesta ve vděčný a věčný doplněk - můžete si sundat sako, aniž byste porušili etiketu. Budete šik a vás look bude stále perfektní.

A jak s doplňky?

 

                                dressingfordaytimeweddings

 

Abyste tvořili dokonalý pár, musíte s nevěstou ladit. Doplňky, včetně svatební vesty, se tedy už ladí s nevěstou, její kyticí a zvolenou svatební barvou. 

Pokud zvolíte svatební vestu, ideální je zvolit jako doplněk regatu a kapesníček v jednom designu nebo barvě. Místo regaty můžete ještě zvolit motýlek. Vyberete-li svatební vestu jednobarevnou, nebojte se doplňky (regatu nebo motýlek) a kapesníček volit s jednoduchým vzorem. Volíte-li vestu se vzorem, doplňky můžete volit jednobarevné. 

Sázka na jistotu je volit vestu a doplňky ve stejné barvě.

Pokud volíte svatební outfit bez vesty, doporučujeme zvolit šle, motýlek a kapesníček - ve stejní barvě nebo designu tak, abyste ladili s nevěstou. 

Aby byla svatba dokonalá, myslete i na sladění svědků - s nevěstou nebo ženichem. Jestli máte děti, udělejte z nich stejné gentlemany jako budete vy.