DOPRAVA ZDARMA při objednávce nad 1000 Kč!
Možnost vyzvednutí objednávek v kamenné prodejně v Praze.

Jak se obléct do tanečních ?

Smím prosit? Tradičními tanečními kurzy by měl projít každý mladý muž i slečna! V dnešním světě je sice mnoho jiné a zdánlivě zajímavější zábavy a lákadel, ale tato klasika bude, teď ještě mladým lidem, v dospělosti chybět! 

 

CO SE V MLÁDÍ NAUČÍŠ..

Co se v mládí naučíš… To stále platí! V dospělosti totiž prozřeme a zjistíme, že plesy jsou fajn zábava, ale že takový základní tanec jako valčík neumíme..A stydíme se za to.. A kdy se vlastně nabízí rámě? A kdo dříve podává ruku? A jak pomoci partnerce obléci kabát?

Taneční jsou i takovou malou školou etikety nebo i společenského chování. Stále více frčí taneční pro dospělé, jelikož si zpětně potřebujeme doplnit taneční vzdělání a zjišťujeme, že to byla škoda kurzy, zaplacené rodiči, na tajno vynechávat.. 

A zároveň byli taneční i trochu jako základy společenského oblékání, kde spousta dnešní mládeže tápe a hledá odpovědi na googlu.

 

JAK SE  OBLÉCT DO TANEČNÍCH?

Když už uspějete a na taneční vaši mladí kývnou, nastává doba pro maminky, aby své mladé gentlemany nebo slečny vybavili a vyšperkovali..

U mužů bývá základem dobře padnoucí, pohodlný oblek. Bílá nebo světlá, jednobarevná košile a pod ní doporučujeme neviditelné triko pod košili od Kravaťák.cz.

Dnes se již vyrábí i funkční košile, z lehkého elastického materiálu, který efektivně odvádí pot a přizpůsobí se každému pohybu. Vyrábí je německá značka PURE a najdete ji v nabídce na Kravaťák.cz.

Samozřejmě společenské a hlavně pohodlné boty. Boty většinou barvou ladí s barvou pásku.

U slečen se volí koktejlové šaty nebo i společenská tylová sukně a vkusný top. Samozřejmě silonky a pohodlné taneční střevíčky.

 spoečenské oblečení

 

SPOLEČENSKÉ DOPLŇKY!!!

A pak doplňky! Společenské doplňky samozřejmě patří i do tanečních!

Pro mladé tanečníky i pro účastníky pokročilých kurzů. Doplňky z Vás udělají pravého gentlemana.

Mezi doplňky neodmyslitelně patří motýlek a kapesníček. Může být i kravata, ale přeci jen motýlek je vhodnější. A můžete vzít i kšandy, které sladíte s motýlkem a kapesníčkem.

 couple-waltzing-near-gray-wall_23-2147711455

 

POZOR! Když zvolíte šle, neberte si již pásek! Buďto pásek nebo kšandy, nikdy né oboje!

Pokud máte svou partnerku pro celý kurz, volte doplňky v barvě šatů Vaší partnerky.

 

KLASIKOU NIC NEZKAZÍTE

Pokud partnerku necháváte náhodě, volte univerzální barvy doplňků. Můžou to být klasický elegantní černý motýlek a bílý kapesníček. A nebo můžete sáhnout do široké palety barev - od světlých až po syté, kde dostanete v sadě motýlek společně s kapesníčkem. 


Doplňky tak můžete volit podle košile, barvy obleku nebo i třeba podle nálady.

A pokud se cítíte, zvolte elegantní společenské vzory motýlku s kapesníčkem. Od kombinací šedé a červené, přes modrou s růžovou, puntíky, kostičky až k pestrobarevným kombinacím. K pestrým barvám doporučujeme bílou košili.

 

ZDE jsme pro vás připravili výběr vhodných společenských doplňků, abychom vám výběr zjednodušili.

 gettyimages-970429766-170x170

 

JAKO V RUKAVIČKÁCH

Rukavičky! Do tanečních vřele doporučujeme i bílé, Bavlněné rukavičky. Ideální najdete například v nabídce na Kravaťák.cz

 gettyimages-970429662-170x170

ROUŠKU DO TANEČNÍCH?

A v dnešní době ještě ani nevíme, zda nebudeme potřebovat i roušku do tanečních..

 

RESPEKTUJTE DOPORUČENÍ

Před započetím nákupů, doporučujeme se podívat na webové stránky taneční školy, jaký dresscode taneční mistr doporučuje nebo vyžaduje.