DOPRAVA ZDARMA při objednávce nad 1000 Kč!
Možnost vyzvednutí objednávek v kamenné prodejně v Praze.

Doplňky moderního muže

Kalhoty, košile pro business, společenské košile, polotriko nebo tričko, sako, boty. To máte doma běžně. Ale je to opravdu všechno? Chcete být jako každý jiný muž nebo se chcete alespoň trochu odlišit a jít vlastní cestou? K tomu jsou právě určeny doplňky - do společnosti, do formální nebo volnočasové části dne!

Poradíme, jaké maličkosti z Vás udělají fešáka ze žurnálu.

 

Kravata - takový běžný doplněk, který umí být i dost nudný a všední. Pokud ale sáhnete po kvalitním materiálu, bude to vidět na první pohled, že to není obyčejná kravata. A hned máte body navíc. Pokud si vyberete pěkný vzor, který ladí ke košili nebo i jen Vaší náladě, uděláte ještě lépe.

 

Motýlek - že je motýlek jen do společnosti nebo na svatbu? Ani náhodou. Motýlek v moderním střihu, ze super materiálu a v pěkné barvě nebo vzoru může být doplněk pro každý den a uvidíte, že Vám ho budou závidět!

 

Kapesníček - kravatu i motýlek je třeba doplnit kapesníčkem ve stejném designu. Většina výrobců kapesníček dává ke kravatě nebo motýlku automaticky, Brinkleys samozřejmě také. Nebo lze kapesníček koupit samostatně. S kapesníkem v kapsičce saka budete zase trochu jinde, než ostatní. Je to malý, levný a jednoduchý doplněk, který se hodí i do Business saka, i do volnočasových sak. Existují dvě varianty kapesníčku - klasický čtverec, který si poskládáte nebo jen ledabyle nastrčíte do kapsičky a nebo již předskládaný dvojitý kapesníček TWIN, který do kapsy vložíte tak, že Vám zůstane koukat špička a nebo proužek, nad hranou kapsy.

 

Ponožky - ponožky jsou důležitý doplněk, jelikož jsou velkou část dne vidět - volte vždy podle situace, kam se chystáte - jednobarevné v případě formálního stylu, vždy tak, aby Vám ladily s oblekem a hlavně! Ponožky musí být vysoké! Do Business stylu v žádném případě nepatří kotníkové ponožky. Do volnějšího formálního stylu již ale patří barevné ponožky nebo ponožky s různými motivy - tím odlehčíte formalitu celého formálního obleku nebo stylu. Do volnočasového outfitu pak v každém případě a nápadům se meze nekladou.

 

Pásek - hezký, kožený, jednoduchý, ale elegantní a hlavně - neošoupaný! Tak má vypadat pásek moderního muže! Pokud si vyberete kvalitní kožený pásek, jako například od značky Lloyd, nemusíte jich mít tucty, jako kravat nebo kapesníčků. Postačí Vám několik elegantních pásků, které budete dle outfitu ladit. Pozor na velké spony, ty s lebkami si schovejte na motorkářské srazy, ty do formálního outfitu úplně nepatří.

 

Neviditelné tričko - neviditelný doplněk, ale hodně důležitý a hlavně praktický a pohodlný doplněk! Neviditelná trička jsou opravdu neviditelná i pod bílou košilí! jsou bezešvé a  většinou tělové barvy. Výstřih trika volte podle toho, jak budete nosit košili - zapnutou ke krku = “U” výstřih, nebo košili s “rozhalenkou” = “V” výstřih trika. Trička jsou z materiálu, který je prodyšný a pot na těle nepustí do košile ale funkčně ho vstřebá - nemusíte se tedy bát “koláčů” pod rukama. Druhá super funkce je, že zamezí prosvítání chloupků z hrudi přes košili. Takže další MUST HAVE doplněk, který nemůže chybět v šatníku moderního muže!