DOPRAVA ZDARMA při objednávce nad 1000 Kč!
Možnost vyzvednutí objednávek v kamenné prodejně v Praze.

Jsme partnery dokonalého firemního dress code

Partnerský program pro Vaší firmu

 

Jsou společenské doplňky součástí Vaší firemní kultury nebo jen nezbytným elegantním doplňkem? 

Jsme partneři těch, kteří chtějí být elegantní v každou denní dobu a současně se chtějí cítit pohodlně!

Kvalitní materiály a výroba v rodinné manufaktuře v Německu zaručuje kvalitu výsledného produktu, který se stane součástí Vašeho běžného šatníku.

Zakládáme si ale nejen na kvalitě, ale i důvěře a dlouhodobém partnerství - výrobce Brinkleys je špička na německém trhu již 32 let a hlavní pražský partner Brinkleys je zde pro Vás již 25 let.

barman

 

#BeGentleman

 

SLEVY PRO FIRMY

Připravíme nabídku na míru každé společnosti. Firemní dresscode a dokonalé doplňky jsou šperkem a odlišností každé společnosti, ať už podniká v jakémkoliv oboru. V kamenné prodejně v Praze se můžete seznámit s materiálem a vybrat ten pravý barevný odstín, vzor nebo kombinaci produktů.

Umíme připravit jednorázovou nabídku nebo nastavit dlouhodobou spolupráci. 

 

DÁRKOVÉ POUKAZY

Chcete netradičně poděkovat Vašim zaměstnancům nebo firemním partnerům? Připravíme Vám na míru dárkové poukázky nebo dárkové sety doplňků. 

 

MÁTE ZÁJEM O PARTNERSTVÍ?

Nechte nám zde Vaše kontaktní údaje a my Vás brzy kontaktujeme s nabídkou.

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

 

* Vyplněním tohoto formuláře osoba uděluje souhlas se zpracováním výše uvedených osobních dat, s nimiž bude nakládáno na základě zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Výše uvedená data budou použita pouze pro reklamní, propagační a marketingové účely společnosti Adéla Holická, výhradně za účelem zasílání informací o výrobcích a obchodních nabídkách a to jakoukoli formou - písemně, emailem nebo sms zprávami. Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje dobrovolně a je možné ho kdykoliv odvolat písemnou formou (doporučeným dopisem) adresovanou společnosti Adéla Holicka, Vinohradská 114, 130 00 Praha 3, Česká republika.